ANA SAYFA / falcesitleri / iskambil falı

iskambil falı

iskambil falı

İskambil kartları sadece oyun oynamak amacı ile değil aynı zamanda fal bakmak içinde kullanılmaktadır. Bu işlemlerin nasıl yapılacağını bilmeyen kişiler için öğrenmekte çok kolaydır. Ancak bu işlemler diğer fal işlemleri gibi gelecek hakkında genel bilgiler elde etmek amacı ile değil belli bir konunun gerçek olup olmayacağını anlamak için kullanılmaktadır.

Örneğin bir kişi ileride hayalindeki otomobile sahip olup olamayacağını merak ettiğinde bu işlemleri yaptığında aradığı sonucu bulabilmektedir. İskambil falı sanıldığı kadar karışık olmayan ve herkesin tek başlarına yapabilecekleri basit işlemlerdir. Bilindiği gibi medyumlar farklı fal işlemleri hakkında talepler alan ve bu işlemleri yaparken çoğu zaman zorlanmayan kişilerdir. Ancak iskambil falı baktırmak için bir medyuma başvurmak gerekmemektedir.

Bu işlemlerde önemli olan insanların kartların dizilişlerinden doğru yorumları çıkarmayı bilmeleridir. Günlük hayatta isteyen herkesin bakabileceği bu fal çeşidinde amaç iskambil kartlarının dizilişinden sonra ortaya çıkacak sayıların toplamlarının hedeflenen rakama eşit veya yakın olmalıdır.

Gerek internet siteleri gerekse diğer kaynaklarda buna benzer birçok bilgi bulmak mümkündür. Bilinen tüm fal çeşitleri içinden en basitlerinden biri olarak gösterilmesi ve özellikle herhangi bir yardım almadan kısa zaman içinde yapılabilmesi sebebi ile iskambil falı her zaman için en çok kullanılan fal çeşitlerinden biri olmuştur. Fakat tahmin edileceği gibi diğer fal çeşitlerinde olduğu gibi bu fal tekniğinde de elde edilen sonuçların kesin olmayacağı bilinmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir