ANA SAYFA / falcesitleri / Katina falı

Katina falı

Katina falı

65 adet karttan oluşan bir deste ile bakılan ve özellikle insanların gelecekteki aşk hayatları ile ilgili bilgiler elde etmek için kullandıkları katina falı, özellikle gelecekte mutlu olup olmayacaklarını merak eden kişiler için vazgeçilmez bir işlemdir. Bu işlemleri yapan kişiler özellikle kartları açtıktan sonra hangi simgelerin en anlama geldiğini ve aynı zamanda simgelerin diğer simgelere olan konumlarının ne ifade ettiğini bilmeleri gerekmektedir.

Çok eski bir uygulama olmasına rağmen az sayıda kişinin bildiği bir işlem olan katina falı doğru bir şekilde yapıldığı takdirde mutlaka insanların aşk hayatlarında gelecekte neler ile karşılaşacakları hakkında ipuçları verebilmektedir. Az sayıda kişinin yapabildiği bu işlemleri yaptırmak için titiz bir şekilde araştırma yapmak ve doğru medyumlar ile çalışmak gerekmektedir.

Ancak bu işlemi kendileri yapmak isteyen kişiler de yapacakları kısa bir araştırma ile kısa zaman içinde öğrenebilmektedirler. Katina falı denince birçok kişinin aklına herhangi bir fikir gelmemektedir. Bilindiği gibi insanlar fal denince tarot, kahve veya el fallarını anımsamakta ve diğer fal çeşitlerine temkinli yaklaşmaktadırlar. Ancak araştırma yapan herkes aslında katina falının aşk hayatları hakkında çok ilginç bilgiler verebileceğini görebilmektedirler.

Kartlar ile bakılan fal işlemlerinde özellikle elde edilen sonuçların ne anlama geldiğini anlamak ve doğru yorumlar yapmak kesin bilgiler ve yüksek deneyim gerektirmektedir. Bu sebeple katina falı bakacak olan kişilerin bu konuda yetkin olduklarından emin olmak gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir