ANA SAYFA / falcesitleri / Kum falı

Kum falı

Kum falı

Yediden yetmişe herkes mutlaka gelecekte kendilerini nelerin beklediğini ve hangi konumda olacaklarını merak etmektedirler. Hatta birçok kişi hayallerinin ne zaman gerçekleşeceği, ne zaman zengin olacakları veya ne zaman istedikleri arabayı alabilecekleri gibi konularda bilgi sahibi olabilmek için kapı kapı dolaşarak medyumlardan yardım almaya çalışmaktadırlar. Bu konuda güvenecekleri bir kişi bulmanın çok zor olduğunu belirten birçok kişi özellikle kum falı gibi ilginç işlemlerde herkese güvenemeyeceklerini de bilmektedirler.

Bir avuç kum alıp daha sonra yavaş bir şekilde yere serpen medyumlar bu kum tanelerine bakarak ilgili kişilerin fallarına bakmaktadırlar. En çok kullanılan ancak en az güvenilen fal işlemlerinden biri olarak gösterilen kum falı, özellikle konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin kesinlikle yapamayacakları ve asla gördükleri ile yorum yapamayacakları işlemlerdir.

Maneviyatı yüksek ve mesleklerine hakim olan medyumların başarılı olabilecekleri bu işlemler çoğu zaman halk arasında da en çok kullanılan fal uygulamalarından bir olarak gösterilmiştir. Yapılış oldukça kolay ve olan ve çok kısa zaman içinde sonuç veren bu işlemleri araştıran insanlar aslında işin göründüğü kadar kolay olmadığını hemen anlayabilmektedirler.

Dünyanın her yerinde yapılmakta olan kum falı, insanlara gelecekleri hakkında tahmini bilgiler verebilen bir işlem olmasına rağmen birçok kişi sıradan kum tanelerinin nasıl olur da gelecek ile ilişkileri olduğunu bir türlü anlayamazlar. Bu sebeple kum falına olan ilgi genellikle az olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir