ANA SAYFA / falcesitleri / Mum falı

Mum falı

Mum falı

Fal dünyasına ilgileri olan ve bu alanda yapılan işlemleri araştıran kişiler genellikle insanların gelecekleri hakkında bilgiler alabilecekleri birçok farklı işlem olduğunu görebilmektedir. Bunlardan bazıları çok sık kullanılan ve herkesin hakkında az çok bilgi sahibi oldukları işlemlerdir. Kimileri ise az kişi tarafından bilinen ve hakkında çok fazla bilgi olmayan işlemlerdir.

Bunlardan biri olan mum falı, herkesin evinde bulunan basit bir mum ile yapılan ve gelecek hakkında farklı konularda tahmini bilgiler veren işlemlerden biridir. Yakılan mum hangi tarafa damlar ve birikse ona göre olumlu veya olumsuz anlamda ipuçları verdiği düşünülür. Aynı şekilde bu işlemler iki arasında gelecek zamanlarda bir ilişki olup olmayacağı hakkında da yapılabilmektedir. Bu amaçla yapılan mum falı işlemlerinde iki adet mum kullanılır.

Karşılıklı olarak konan ve yakılan mumlarda alevler birbirlerine yaklaşır ise o kişilerin bir araya gelecekleri, alevler ters yönlere doğru hareket ederse o kişileri narasında bir ilişkinin olmasının mümkün olmayacağı düşünülmektedir. Çok sık kullanılmasa bile insanların kendi başlarına da yapabilecekleri bu işlemlerde önemli olan işlemler başlamadan önce niyet etmek ve amaca uygun şekilde düşünmektir.

Manevi anlamda kendilerini bu işlemlere hazır hisseden kişiler başka kişilerin yardımlarına gerek kalmadan kısa zaman içinde bu işlemleri yapabilmektedirler. Mum falı hakkında birçok farklı kaynakta doğru bilgiler bulmanın mümkün olması da bu işleme olan ilginin artmasına neden olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir