ANA SAYFA / falcesitleri / Rüya yorumu

Rüya yorumu

Rüya yorumu

Bilindiği gibi kimi zaman görülen rüyalar insanların son derece etkilemekte ve uzun süre bu etkiler sürebilmektedir. Gördükleri ilginç ve sıra dışı rüyaların aslında gelecek hakkında kendilerine bildirilmiş olan bir mesaj olabileceğini düşünen insanlar bu konuda yardım almak için rüya yorumu konusunda bilgileri olan kişilerin kapılarını çalmaktadırlar.

Özellikle zaman içinde rüyalarda görülen nesneler veya yaşanan olaylar belli bir sonuca bağlanmış ve insanların bu şekilde bilgiler verilmiştir. Örneğin rüyada at görmenin bir murada erişileceğine yorumlanmakta ve birçok kaynakta bu durum bu şekilde kabul edilmektedir. Bu konuda uzmanlaşmış olan kişiler öncelikle görülen her rüyanın bir anlam taşımadığınız ve insanların bu konuda ısrarcı olmamaları gerektiğini belirtmektedirler.

Ancak geçmiş zamanlarda yaşanmış birçok olay rüyaların gelecek hakkında çok önemli bir mesaj niteliği taşıyabildiğini göstermektedir. Örneğin Mısır hükümdarının gördüğü rüyayı yorumlayan Hz. Yusuf (AS)’un verdiği bilgiler ile insanların kıtlık ve bolluk zamanlarında rahat etmeleri rüya yorumunun ne kadar ciddiye alınması gerektiğini net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Aynı rüyanın birçok yorumu olabileceği gibi her kaynakta kesinlikle aynı şekilde yorumlanan rüyalarda bulunmaktadır. Gördükleri sıra dışı bir rüya olduğunda en kısa zamanda bu rüyanın ne anlama geldiğini öğrenmek isteyen kişiler mutlaka rüya yorumu kaynaklarından veya uzmanlardan yardım almalıdırlar. Özellikle yapılan yorumların bilinçsiz bir şekilde yorumlanmaması ve bu yorumlara göre bir hayat kurulmaması çok önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir