ANA SAYFA / falcesitleri / Su falı

Su falı

Su falı

Fal baktırmaktan keyif alan ve birçok farklı fal işlemini denemek için sürekli olarak fal yorumcularının kapılarının çalan insanlar özelikle su falına karşı yoğun bir ilgi göstermektedirler. Bir tas içine konan suya bakılarak yapılan bu işlemlerde niyete göre işlemler yapılmaktadır. fal yorumcuları insanların geleceklerini görebilmek için isimlerini bir kapı parçasına yazarlar ve daha sonra bu suyun içine atarlar.

Daha sonra suya okunacak olan dualar ile manevi enerjileri ortaya çıkması sağlanır. Suda oluşan dalgalanmaları doğru bir şekilde yorumlayan fal yorumcuları insanların gelecekleri hakkında yorumlar yapmaya başlarlar. Bu tarz fal işlemleri oldukça az kullanılan ve insanların haklarında çok fazla şey bilmedikleri işlemlerdir. Halk arasında da az sayıda yapıldığı bilinen su falında suyun veya kullanılacak olan tasın herhangi bir özelliğinin olması gerekmemektedir.

El falı, kum falı veya kahve falı gibi bir nesne bakılarak yapılan bu işlem özellikle deneyimli fal yorumcuları tarafından yapılabilen özel bir işlemdir. Uzun zaman önce ortaya çıktığı düşünülen bu işlemler genellikle insanların az güven duydukları ve ancak merak için yaptırdıkları işlemler olarak bilinmektedir.

Fal bakımı yapan ve bu alanda aldıkları taleplerde özellikle insanları bazı konularda uyarmakta ve çok büyük beklentilere girmemelerini önermektedirler. Yapılan işlemler her ne kadar gelecek hakkında bilgiler edinmeyi amaçlıyor olsa bile yine de en deneyimli fal bakımı yapanlar dahi bu bilgilerin kesin olmayacağını ve hata payının çok yüksek olduğunu belirtmektedirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir