ANA SAYFA / falcesitleri / Yıldızname

Yıldızname

Yıldızname nedir nasıl bakılır

Yıldızname yapmak çok eski zamanlardan bu yana sadece deneyimli medyumların başarabildiği ve insanlara gelecekleri hakkında bilgiler verebildikleri işlemler olarak görülmektedir. Bu alanda yapılan çalışmalardan sonra artık insanların bilinen diğer fal işlemlerine olan ilgilerini azaltmış ve ağırlığı bu işlemler vermeye başlamışlardır.

Medyumlar aldıkları taleplerde genellikle insanların doğum bilgilerini aldıktan sonra o anda gökyüzünde yer alan cisimlerin hangi konumlarda olduğunu saptamaya çalışırlar. Daha sonra ise bu bilgiler bir çizim üzerine aktarılır ve daha sonra bu cisimlerin insanlar nasıl etkileri olacağı hakkında yorumlar yapılır. Binlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemlerde özellikle astroloji bilimine de tam anlamı ile hakim olmak ve her iki alanda ortaklaşa çalışmalar yapmak gerekmektedir.

Genellikle medyumlar bu işlemleri yaparken çok zorlandıkları için kendilerine gelen talepleri daha deneyimli medyumlara aktarmaktadırlar. Bu işlemler günümüzde bildiğimiz burç bilimi ile benzerlik göstermektedir. Yani bir kişinin doğduğu zaman ait olan gökyüzü cisimlerinin konumları o kişiye farklı şekilde etki etmekte ve özellikle gelecekte o kişinin nasıl kişiler olacağı hakkında ipuçları verebilmektedir.

Bilim dünyasında yaşanan gelişmelerden sonra tüm gezegenlerin, yıldızların, güneşin veya ayın farklı enerjiler sahip olduğu ve bu enerjilerin yeryüzüne çok farklı şekillerde etkiler gösterdikleri anlaşılmıştır. İşte yıldızname işlemleri de bu enerjileri ve etkilerini tam anlamı ile belirlemek için kullanılan son derece özel işlemler olarak gösterilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir